Hurtownia i Sklep motoryzacyjny

Wrocław - Profesjonalny warsztat w Twojej okolicy

Menu
  • P.H.U. AC Auto Serwis - zawsze na czas

P.H.U. AC Auto Serwis - serwis samochodowy Wrocław

AC Auto Serwis to firma z wieloletnią tradycją na rynku mechaniki pojazdowej, mająca za sobą ponad 30 lat doświadczenia w branży oraz setki zadowolonych Klientów.

Naprawiamy samochody wszystkich marek. W swoich warsztatach wykorzystujemy nowoczesne technologie i urządzenia, które w połączeniu z doświadczeniem i wieloletnią praktyką, składają się na jakoś świadczonych przez nas usług. Idąc z duchem czasu i w parze z postępem technologicznym, nie zapominamy również o bieżących szkoleniach naszej kadry. W zależności od Państwa oczekiwań i wymogów proponujemy pełen asortyment zarówno oryginalnych jak i alternatywnych części zamiennych.

Zgromadzone przez nas doświadczenie, będące wynikiem ciężkiej wieloletniej pracy, z każdym dniem powiększa rzeszę zadowolonych z naszych usług klientów. Praktyka w branży pozwala nam ciągle poprawiać jakość świadczonych przez nas usług. Sprawą, która jest dla nas absolutnym priorytetem jest satysfakcja naszych klientów. W tej dziedzinie stawiamy na ciągłe doskonalenie. Zrobimy wszystko, aby nasza oferta była dla Państwa atrakcyjna na tle konkurencji. Mimo ogromnej dynamiki na rynku gwarantujemy zawsze dobrą i stabilną cenę. Aby dowiedzieć się co obecnie mamy do zaoferowania zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

więcej o firmie »

czytaj dalej jak dojechać »